Із метою підвищення фахового рівня вчителів початкових класів на основі сучасних досягнень науки та перспективного педагогічного досвіду щодо реалізації освітньої галузі «Мови і літератури» в початковій школі 13 жовтня 2017 року на базі Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради проведено засідання творчої лабораторії розвитку початкової освіти в галузі «Мови і літератури» з проблеми «Тематичний день у системі інтегрованого навчання в початковій школі».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася Макарова Г. О., директор Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради, яка розповіла про роботу навчального закладу.

Досвідом проведення декад початкових класів поділилася Саранцева  Л. О., заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради

Учасники лабораторії відвідали урок літературного читання, інтегрований з уроками природознавства та української мови на тему «Голос рідної природи розуміти серцем вмій» (учитель 4 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради Шевченко О. Л.) та урок української мови, інтегрований з уроками літературного читання, природознавства та трудового навчання на тему «А місяць жовтень мряку розвіє, в лісах, садочках лист пожовтіє» (учитель 4 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради Соловйова С. М.).

Підсумком тематичного дня стала конференція на тему «Голос рідної природи розуміти серцем вмій», на якій учні 4 класів ознайомили вчителів-учасників засідання та учнів 3 класів із життям та творчістю В. О. Сухомлинського (вчителі 4 класів Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради Шевченко О. Л., Соловйова С. М., Авраменко М. В.).

Про підготовку та проведення тематичного дня на засадах ідей та положень Концепції «Нова українська школа» розповіла Довженко О. С., методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО.

Учасники заходу відзначили доцільність планування тематичних днів у навчально-виховному процесі початкової школи та спланували подальшу роботу творчої лабораторії.

Scroll to top