08–18 серпня 2017 року на базі Новопечерської школи м. Києва вчителі початкових класів пройшли тренінг у літній школі START UP #ВЧИТЕЛІВАЖЛИВІ.

У роботі взяли участь учителі – учасники пілотних шкіл усеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Миколаївську область представили методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Довженко О. С., учителі початкових класів Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради Нікітіна О. М., Молінська Л. Ю. та Первомайської ЗОШ І ступеня № 11 Первомайської міської ради Савчак О. М., Литвинюк С. А.

Із метою впровадження змін у початкову освіту учасники літньої школи порівняли Державні стандарти 2011 та 2017 років. Упродовж тренінгу вчителі удосконалили вміння керувати класом, планувати тематичні дні та зрозуміли сутність і переваги інтегрованого навчання. Учасники літньої школи ознайомилися з технологіями критичного мислення, навчилися спілкуватися з журналістами, побачили важливість знань нейропсихології у роботі з учнями початкової школи.

У рамках заходу відбулася зустріч педагогів-експериментаторів із Міністром освіти і науки України Гриневич Л. М., яка націлила вчителів на плідну роботу. Міністр відмітила, що саме педагоги-експериментатори є співучасниками змін, і від них залежить успіх освітньої реформи.

Координатор проекту «Нова українська школа» Шиян Р. Б. повідомив, що в найближчий час на електронній платформі (www.nus.inf.ua) будуть розміщені матеріали на допомогу вчителям пілотних шкіл.

Учасники отримали сертифікати, які засвідчили, що вони пройшли навчання у літній школі для вчителів початкових класів STARTUP#ВЧИТЕЛІВАЖЛИВІ.

Scroll to top